link
Nuoroda pasidalinimui:
https://jega.lt/naujiena/vsat-pastaraja-para-i-lietuva-neileisti-33-neteiseti-migrantai-4585369  content_copy email

VSAT: pastarąją parą į Lietuvą neįleisti 33 neteisėti migrantai

Teisėsauga Migracija Nacionalinis saugumas Tarptautiniai santykiai Lietuva Baltarusija

Vilnius, balandžio 6 d. (ELTA).

VSAT Migrantai Statistika Baltarusija Mišutis Pastarąją parą Lietuvos pareigūnai pasienyje su Baltarusija į šalį neįleido 33 neteisėtų migrantų, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienio tarnyba į savo šalį šeštadienį neįleido 65 migrantų. Lenkijos pareigūnai pranešė šeštadienį nefiksavę neteisėtai į šalį bandžiusių patekti asmenų.

Šiemet Lietuvos pasieniečiai neleido į šalį iš Baltarusijos neleistinose vietose patekti 285 neteisėtiems migrantams. Pernai – daugiau nei 1,6 tūkst. asmenų.

Iš viso nuo Baltarusijos sukeltos migracijos krizės pradžios į šalį neįleista 24,8 tūkst. neteisėtų migrantų.

Migrantai į rytines Europos Sąjungos šalis ėmė plūsti 2021 m. Vakarai dėl to apkaltino Minsko režimą.

person Roberta Salynė (ELTA)