link
Nuoroda pasidalinimui:
https://jega.lt/naujiena/po-atakos-kryme-uzsiliepsnojo-rusijos-fst-pasienio-tarnybos-pastatas-4648918  content_copy email

Po atakos Kryme užsiliepsnojo Rusijos FST pasienio tarnybos pastatas

Politika Dronai Konfliktai Energetika Rusija

Kyjivas, birželio 22 d. (Ukrinform-ELTA).

Ukraina Rusija Krymas FST Pastatas Elektrinė Gaisras Žala Po atakos naktį į pirmadienį laikinai okupuotame Kryme užsidegė Rusijos federalinės saugumo tarnybos (FST) pasienio tarnybos pastatas Armianske, Taurijos šiluminė elektrinė patyrė didelio masto ataką, pranešė „Telegram“ kanalas „Krymo Vėjas“. 

„Armianske, netoli Rusijos FST pasienio tarnybos pastato, esančio prie traukinių stoties, įvyko sprogimas, kilo gaisras“, – sakoma pranešime. Po sprogimo veikiausiai detonavo šaudmenys. Visame mieste tvyro degėsių kvapas. 

Vėliau stebėjimo grupė „Krymo Vėjas“, remdamasi palydoviniais vaizdais, patvirtino gaisrą Rusijos FST pasienio tarnybos pastate Armianske. 

„Stebimi stiprūs šiluminiai signalai“, – sakoma pranešime. 

Taip pat pranešta apie gaisrą prie Krymo administracinės sienos netoli Armiansko (Kalančiako) kontrolės punkto. Už 850 metrų į pietvakarius nuo jo yra Rusijos karinės pozicijos – būrio įtvirtinimų punktas. 

Pasak „Telegram“ kanalo, Taurijos šiluminė elektrinė per naktį taip pat patyrė didžiulę dronų ataką. Vieno prenumeratoriaus teigimu, ši elektrinė patyrė žalą ir per ankstesnę ataką birželio 21 dieną. Matomas sudegęs rezervuaras ir apanglėjęs greta jo esančio pastato fasadas. Pagrindinio pastato sienoje žioji drono padaryta skylė“, – pranešė kanalas. 

Ukrainos prezidento atstovybė Krymo Autonominėje Respublikoje paprašė pusiasalio gyventojų imtis atsargumo priemonių, atsižvelgiant į pastaruosius karo veiksmus. Gyventojams su vaikais, pagyvenusiais tėvais ar šeimos nariais, nuolat vartojančiais vaistus, patariama laikinai persikelti į saugesnes vietas.

person Viljama Sudikienė (ELTA)