link
Nuoroda pasidalinimui:
https://jega.lt/naujiena/ltg-avarija-kedainiu-rajone-paveiks-3-tukst-keleiviu-ir-18-keleiviniu-traukiniu-eisma-4607291  content_copy email

LTG: avarija Kėdainių rajone paveiks 3 tūkst. keleivių ir 18 keleivinių traukinių eismą

Verslas Keleivių transportas Tarptautinis susisiekimas LTG Link Lietuva Latvija

Vilnius, gegužės 1 d. (ELTA).

Vagonai Traukinių Eismas Gudžiūnai

(papildytas visas tekstas) 

Preliminariai prognozuojama, kad avarija geležinkelyje Kėdainių rajone paveiks 3 tūkst. keleivių ir 18 keleivinių traukinių eismą

1 keliu eismas galėtų būti atnaujintas apie 17.00 val. 

2 geležinkelio kelias stipriai apgadintas, šiam ruožui reikės kapitalinio remonto, skelbia LTG grupė.

Keleivių vežimo įmonė „LTG Link“ įvertino, kad iki 1 kelio atidarymo 17 val., avarija paveiks 18 keleivinių traukinių eismą – apie 3 tūkst. keleivių.

ELTA primena, kad ankstų penktadienio rytą Kėdainių rajone esančioje Gudžiūnų stotyje nuo geležinkelio bėgių nuriedėjo trys skaldą gabenę vagonai. Nukentėjusių žmonių nėra.

Sąstatas vyko iš Radviliškio į Kauno pusę, Palemoną.

Dėl šio įvykio sutriko traukinių eismas maršrutais Vilnius–Klaipėda–Vilnius, Vilnius–Šiauliai–Vilnius, Kaunas–Šiauliai–Kaunas ir Vilnius–Ryga–Valga, penktadienio rytą pranešė LTG grupė.

Keleivių pervežimui užsakomi autobusai, taip pat laikinai sustabdyta prekyba bilietais. Ilgąjį savaitgalį daugybė Lietuvos gyventojų ketino keliauti traukiniais.

Įvykio aplinkybės kol kas nėra žinomos – bus pradėtas tyrimas joms nustatyti. 

 

person Ingrida Steniulienė (ELTA)