link
Nuoroda pasidalinimui:
https://jega.lt/naujiena/krymo-aerodrome-po-atakos-uzsidege-degalu-saugykla-4684434  content_copy email

Krymo aerodrome po atakos užsidegė degalų saugykla

Simferopolis, rugpjūčio 7 d. (Ukrinform-ELTA).

Karas Ukraina Rusija Krymas Aerodromas Saugykla Laikinai okupuotame Kryme penktadienio naktį buvo atakuotas Hvardijskės karinis aerodromas, užsiliepsnojo degalų ir tepalų saugykla, pranešė „Telegram“ kanalas „Krymskyj Veter“.

„Hvardijskės aerodrome leidosi lėktuvai; dega degalų ir tepalų saugykla, girdimi šaulių ginklų šaudmenų sprogimai“, – sakoma pranešime.

Pažymima, kad lėktuvai leidosi nuo 3.30 val. iki 3.39 val. ir nuo 4.34 val. iki 4.47 val. Gaisras yra labai intensyvus ir apšviečia aplinkinę teritoriją kelių kilometrų spinduliu. Iš viso matomi du gaisro židiniai. Rusai iš šio aerodromo paleidžia „Shahed“ dronus.

Be to, remiantis preliminariais pranešimais, Feodosijoje įvyko sprogimas, greičiausiai dėl karinės technikos sutelkimo buvusio 13-ojo karinio miestelio prie Kerčės greitkelio teritorijoje. Birželio 22 d. 13-ajame kariniame miestelyje jau buvo suduotas smūgis sandėliams.

person Lina Linkevičiūtė (ELTA)