link
Nuoroda pasidalinimui:
https://jega.lt/naujiena/kleboniskio-miske-policija-gaude-narkotiku-platintojus-nukentejo-vienas-policininkas-4264002  content_copy email

Kleboniškio miške policija gaudė narkotikų platintojus, nukentėjo vienas policininkas

Vilnius, gegužės 10 d. (ELTA).

Kleboniškis Narkotikai Įtariamasis Policininkas Sužalojimas Kaune esančiame Kleboniškio miške policijai sulaikant įtariamuosius narkotikų platinimu, vienas jaunuolių pasipriešino policijai ir sužalojo pareigūną.

Incidentas įvyko penktadienio vakarą, apie 21 val., Kleboniškio gatvėje, miške, pranešė Polcijos departamentas.

Kaip skelbia policija, neviešo patruliavimo metu sulaikant asmenis, įtariamus disponavimu narkotinėmis medžiagomis, 19-metis jaunuolis aktyviais veiksmais pasipriešino Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato 36 metų pareigūnui.

Po suteiktos medicinos pagalbos ligoninėje policininkas išleistas gydytis ambulatoriškai.

 Įtariamasis, pas kurį rasti ir paimti 2 maišeliai su galimai narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis bei elektroninės svarstyklės, uždarytas į areštinę. 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešino policijai ir neteisėto disponavimo narkotikais.

person Ingrida Steniulienė (ELTA)