Visuomenė Transporto avarijos Viešoji tvarka ir saugumas Visuomenės sveikata
Vilnius, birželio 24 d. (ELTA).
Kalvarijos savivaldybėje antradienį susidūrus dviem automobiliams nukentėjo trys žmonės.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba nurodo, kad birželio 23 dieną 8 val. 44 min. gautas pranešimas, kad Jusevičių kaime autobusiukas nuvažiavo nuo kelio ir kelis kartus vertėsi, yra prispausta moteris.
Pasak ugniagesių gelbėtojų, buvo susidūrę automobiliai „Opel Zafira“ ir „Peugeot Boxer“. Prispaustų žmonių nebuvo.
„Opel“ vairuotoja (g. 1968 m.) kraujavo, buvo sąmoninga, išvežta į gydymo įstaigą. „Peugeot“ buvo apvirtęs griovyje, vairuotojas (g. 1975 m.) susižeidęs ranką, jį su keleive (nenukentėjusi) medikai taip pat išvežė į gydymo įstaigą.
Ugniagesiai gelbėtojai nuvalė kelio dangą, padėjo atversti apvirtusį automobilį.
person ELTA (ELTA)