link
Nuoroda pasidalinimui:
https://jega.lt/naujiena/jemeno-huciu-paleista-raketa-pataike-netoli-tel-avivo-oro-uosto-4254811  content_copy email

Jemeno hučių paleista raketa pataikė netoli Tel Avivo oro uosto

Tel Avivas, gegužės 4 d. (dpa-ELTA).

Jemeno hučių sukilėliai trečią dieną iš eilės raketomis atakavo Izraelį. Sekmadienį raketa patakė netoli tarptautinio Ben Guriono oro uosto Tel Avive, pranešė Izraelio kariuomenė. Prieš tai būta „kelių mėginimų“ numušti iš Jemeno paleistą raketą.

Vaizdo įrašuose socialiniuose tinkluose buvo matyti, kaip žmonės oro uoste paniškai reaguoja į ataką. Daugelyje Izraelio teritorijų, įskaitant Tel Avivą ir Jeruzalę, per ataką gaudė perspėjimo sirenos.

Laikinai buvo sustabdytas lėktuvų eismas, pranešė Izraelio žiniasklaida. Pasak policijos, iki atskiro sprendimo uždaryti įvažiavimai į oro uostą. Gelbėjimo tarnybos „Magen David Adom“ duomenimis, yra sužeistųjų, vienas jų – oro uosto zonoje.

person Rasa Strimaitytė (ELTA)