link
Nuoroda pasidalinimui:
https://jega.lt/naujiena/buves-futbolo-klubo-arsenal-zaidejas-th-partey-apkaltintas-dvieju-moteru-isprievartavimu-4338702  content_copy email

Buvęs futbolo klubo „Arsenal“ žaidėjas Th. Partey apkaltintas dviejų moterų išprievartavimu

Londonas, liepos 4 d. (dpa-ELTA).

Anglija Futbolas Nusikaltimas Buvęs futbolo klubo „Arsenal“ vidurio puolėjas Thomasas Partey buvo apkaltintas dviejų moterų išprievartavimu.

Metropoliteno policija pranešė, kad Th. Partey yra pareikšti penki kaltinamai dėl išprievartavimo ir vienas kaltinimas dėl seksualinio priekabiavimo – teigiama, kad šiuos nusikaltimus jis įvykdė 2021–2022 m.

Kaltinimai iš Ganos kilusiam futbolininkui buvo pareikšti praėjus keturioms dienoms po to, kai jis paliko šiaurės Londono klubą.

Policija pridūrė, kad įtarimai dėl seksualinio priekabiavimo yra susiję su dar viena moterimi.

Pareigūnai teigė, kad pirmuosius pranešimus apie įtariamą išprievartavimą gavo 2022 m. vasario mėn.

32-ejų Th. Partey rugpjūčio 5 d. turi stoti prieš Vestminsterio magistratų teismą.

Detektyvas inspektorius Andy Furphy‘is, kurio komanda vadovauja tyrimui, sakė: „Mūsų prioritetas tebėra padėti moterims, kurios kreipėsi į mus.

Prašytume visų, susijusių su šia byla arba turinčiu kokios nors, kreiptis į mūsų komandą.“

person Jūras Barauskas (ELTA)