Naujasis Delis, birželio 12 d. (AFP-ELTA).
Indijos Ahmedabado miesto policija pranešė, kad po to, kai ketvirtadienį po pakilimo į gyvenamuosius pastatus įsirėžė į Londoną skridęs keleivinis lėktuvas su 242 keleiviais, rado 204 žuvusiųjų kūnus.
„Radome 204 žmonių kūnus“, – naujienų agentūrai AFP sakė miesto policijos komisaras GS Malikas ir kartu pridūrė, kad „gydomas“ 41 sužeistas žmogus.
Kaip teigiama, tarp žuvusiųjų yra žmonių, kurie gyvybių neteko per lėktuvo katastrofą ir pastatuose, į kuriuos rėžėsi lėktuvas. „Gelbėjimo darbai tęsiami“, – teigė jis.
Aviacijos pareigūnai kiek anksčiau pranešė, kad Ahmedabade ketvirtadienį sudužo į Londoną skridęs keleivinis lėktuvas su 242 keleiviais. Pasak pareigūnų, oro bendrovės „Air India“ 171 reiso lėktuvas „Boeing 787-8 Dreamliner“, skridęs į Londono Gatviko oro uostą, sudužo netrukus po pakilimo.
Ahmedabade, pagrindiniame Indijos Gudžarato valstijos mieste, gyvena apie aštuonis milijonus žmonių, o apkrautas oro uostas yra supamas tankiai apgyvendintų miesto rajonų.
person Lina Linkevičiūtė (ELTA)